Riječko dvoransko prvenstvo "riječkom" Lošinju

Sastav NK "Lošinj", u kojem su nastupali Tin Mrvac, Adriano Stipanov i niz igrača s riječkog područja, osvojio je prvo mjesto na Dvoranskom prvenstvu Rijeke.

U hibridu nogometa i malog nogometa, na "tepihu" i s mantinelom, s po šest igrača u igri, u finalu je "Lošinj" svladao "Halubjan" iz Viškova. Nakon 1:1 u igri, boljim izvođenjem desetaraca, pobijedio je "Lošinj".

Finale Dvoranskog prvenstva Grada Rijeke, seniori:
Lošinj - Halubjan 1:1, 2:1 (10 m)
RIJEKA - Dvorana mladosti.
Strijelci: 0:1 - Kovčalija, 1:1 - Brdar.
Deseterci: Radman 1:0, Štimac 1:1, Brdar - Milenković brani, Štanfel - promašaj, Cianci 2:1, Miletić - promašaj.
LOŠINJ: Radman, T. Mrvac, Malinić, Jergović, Kauzlarić, Blašković, Mance, Brdar, Stipanov, Cianci, Francetić, Nicoletti.
HALUBJAN: Milenković, Štimac, Štanfel, Samardžija, Mrvčić, Miletić, Kovčalija, Kinkela, Šanjug, Miočić.

U raznim omladinskim i seniorskim kategorijama, događaj je u šesnaest dana trajanja u Rijeci okupio 203 momčadi.