Igor Baričević stiže i braniti i davati golove / foto: B. Purić
Ni u trećem proljetnom nastupu nogometaši "Lošinja" nisu uspjeli popraviti bodovni saldo koji još od studenog iznosi 31.

Utakmica Četvrte HNL Zapad, 18. kolo:
Nehaj - Lošinj 3:1 (3:0)
SENJ - Igralište pod Nehajem. Gledatelja: 100. Sudac: Flegar (Rijeka). Pomoćnici: Frlan (Podhum) i Dragović (Viškovo).
Strijelci: 1:0 - Biondić (14), 2:0 - Lopac (33), 3:0 - Baričević (35), 3:1 - Frolja (69).
NEHAJ: Baričević, S. Babić, Massarini (od 58. I. Hajdini), L. Vukelić, Špalj, J. Prpić, Pejanović (od 54. Bilen), Lopac, I. Vukelić, Biondić (od 77. Nekić), P. Prpić. Trener: Tomljanović.
LOŠINJ: Ad. Stipanov, Gašpert (od 46. Frolja), Valenčić, Viskić, Jergović, Stanić, Kauzlarić, Padovan (od 46. Jerneić), Gršković (od 80. Faflja), Babić. Trener: Al. Stipanov.
Žuti kartoni: Špalj, Biondić, Bilen, J. Prpić (Nehaj).

"Nehaj", prije ovog kola dvanaesta momčad lige, već je u prvom poluvremenu riješila sve dvojbe o protivniku, pri čemu se čak i vratar Igor Baričević upisao u strijelce iz slobodnog udarca s polovice igrališta. Dojam gostiju je u 69. minuti popravio Mateo Frolja, a spomenimo da je za "Lošinj" debitirao novopridošli igrač Dino Marić, doskorašnji član stobrečkog "Primorca".

Uz nogometne vještine, važan čimbenik na utakmici bila je senjska bura - u prvom dijelu obilno je pomogla domaćima, dok se gosti u nastavku nisu tako dobro snašli.

Ostali rezultati 18. kola: Halubjan - Funtana 1:2, Naprijed - Crikvenica 2:0, Grobničan - Lokomotiva 1:0, Orijent 1919 - Rovinj 1:2, Buje - Otočac 1:0, Vinodol - Mladost 0:0, Jadran - Rudar 0:0.

Poredak: Jadran 43, Grobničan 38, Vinodol 35, Funtana 32, Lošinj 31, Naprijed 28, Rovinj 26, Lokomotiva, Nehaj, Crikvenica, Orijent 21, Mladost 20, Rudar 17, Otočac, Halubjan 15, Buje 8.

U 19. kolu: Lošinj - Naprijed.