Neuspjela večer u Crikvenici

Momčad Lošinja uoči utakmice
Iako su u drugom kolu zaigrali u nešto kompletnijem sastavu u odnosu na onaj prije tjedan dana, lošinjski su vaterpolisti pretrpjeli još jedan poraz.

Za "Lošinj" je debitirao od riječkog "Primorja" posuđeni Jakov Jeličić, a za razliku od prvog kola, u sastavu je bio i iskusni Zagrepčanin Ivan Gledec.

Utakmica Treće hrvatske vaterpolske lige - skupine Rijeka, 2. kolo:
Crikvenica - Lošinj 18:10 (5:1, 3:3, 2:1, 8:5)
CRIKVENICA - Gradsko plivalište. Gledatelja: 50. Sudac: Varga.
CRIKVENICA: Glavurtić, M. Augusti 1, Balas, Cvetković 2, Gržičić, B. Car 4, Severinski 1, Brnjac 1, S. Augusti 7, Katnić, Geratović 2, Gašparović, Karlović. Trener: Car.
LOŠINJ: Matković, Tićak 2, Jeličić, Domazet, Ivković, Doma. Jureša 2, Dome. Jureša 3, Banović 1, Stipanov, Mandić, Marinac, Gledec 2. Trener: Dome. Jureša.

Vrlo brzo su domaći došli do krupne prednosti; nakon tri minute vodili su 5:0 i time napravili ogroman korak prema osvajanju bodova. "Lošinj" se rezultatski najviše primaknuo potkraj druge četvrtine, kada je bilo 7:4, no serijom pogodaka domaćih sve je bilo jasno već u trećoj četvrtini.

Rezultati 2. kola: Crikvenica - Lošinj 18:10, Jadran - Delfin 13:8.
Poredak: Crikvenica, Jadran 4, Delfin 3, Lošinj 0.

Parovi 3. kola (22. srpnja): Lošinj - Jadran, Delfin - Crikvenica.