Čet26042018

Zadnje dodano:26.04.18

Back Nalazite se ovdje: Početna Sport Dolar opet najbrži, Nurkić deseti, Kujundžić dvanaesti

Dolar opet najbrži, Nurkić deseti, Kujundžić dvanaesti

Lanjski pobjednik Tomaž Dolar iz Jesenica i ove je godine bio najbrži na Utrci vatrogasaca na 8000 m u Malom Lošinju, koju je trčalo 96 profesionalnih i dobrovoljnih vatrogasaca iz Hrvatske, Slovenije i Italije.

Dolaru je pripao i trofej za najbržeg profi-vatrogasca na natjecanju. U ženskoj konkurenciji najbrža je bila Martina Combaj iz Kašine.

Od otočnih trkač(ic)a najbrži je bio Danijel Nurkić iz Cresa, na desetom mjestu, a dvije stepenice niže na ljestvici bio je Lošinjan Đulijano Kujundžić. Od žena, šesta je bila Ena Plantak s Lošinja, a sedma Cresanka Jadranka Vodenac.

Trčalo se po Čikatu, a događaj je organizirao Atletski klub "Lošinj" u suradnji s vatrogasnim organizacijama. Osim seniorske utrke, priređene su i kraće trke za mlađe uzraste.

Poredak, muškarci: 1. Tomaž Dolar (Jesenice) 29.22, 2. Klemen Kejžar (Jesenice) 29.54, 3. Matej Plevel (Koper) 30.06, 4. Darko Petak (Bedenec) 30.11, 5. Davor Blažević (Đakovo) 30.17, 6. Gašper Mlačnik (Jesenice) 30.28, 7. Uroš Komac (Jesenice) 30.29, 8. Martin Volk (Sežana) 30.58, 9. Hrvoje Dragić (Đakovo) 31.53, 10. Danijel Nurkić (Cres) 32.02, 11. Luka Živko (Merhatovec) 32.02, 12. Đulijano Kujundžić (Lošinj) 32.04, 13. Bruno Blagaj (Zagreb) 32.12, 14. Mario Horvat (Mali Mihaljevec) 32.25, 15. Edi Petak (Bedenec) 32.37, 16. Davor Mataković (Karlovac) 32.52, 17. Vedran Bačić (Lošinj) 33.08, 18. Kruno Kučej (Bedenec) 33.17, 19. Mislav Kaučić (Prečko) 33.31, 20. Ivan Dragić (Đakovo) 33.46, 21. Peter Jerina (Sežana) 33.59, 22. Marko Pirjevec (Sežana) 33.59, 23. Klemen Dokić (Sežana) 34.05, 24. Goran Medarić (Cres) 35.03, 25. Luka Kuroš (Jesenice) 35.27, 26. Frano Jurišić (Koper) 35.33, 27. Stjepan Petak (Bedenec) 35.36, 28. Antonio Šutalo (Đakovo) 35.41, 29. Dario Dodig (Zagreb) 35.45, 30. Lovro Hesky (Lošinj) 36.00, ... 33. Patrick Vlakančić (Lošinj) 36.31, itd.

Žene: 1. Martina Combaj (Kašina) 40.12, 2. Irena Zrinšćak (Zagreb) 41.35, 3. Ana Horvat (Mali Mihaljevec) 43.53, 4. Magdalena Doležaj (Mali Mihaljevec) 44.14, 5. Tadeja Širca (Knežak) 45.38, 6. Ena Plantak (Lošinj) 48.18, 7. Jadranka Vodenac (Cres) 48.39, 8. Zaga Sablić (Cres) 48.42, 9. Ksenija Lončar (Čakovec) 51.01, 10. Nada Tataj-Laitinen (Lošinj) 53.20, 11. Arja Tataj (Lošinj) 54.25, 12. Branka Žgaljić (Krk) 54.42, 13. Nataša Brljafa (Višnjan) 57.13, 14. Žana Prgomet (Višnjan) 1:16.48, 15. Stefani Grudić (Višnjan) 1:16.51, itd.

Profesionalni vatrogasci: 1. Tomaž Dolar, 2. Klemen Kejžar, 3. Matej Plevel, 4. Gašper Mlačnik, 5. Uroš Komac, ... 14. Patrick Vlakančić, itd.
Momčadski poredak: 1. GARS Jesenice, 2. DVD Đakovo, 3. DVD Bedenec, itd.

Fay Kujundžić druga od trkačica do 16 godina

Od otočnih sudionika u utrci do 16 godina na 2000 metara, najbolje rezultate imali su Mihovil Matić koji je bio četvrti od dječaka, odnosno Fay Kujundžić, druga od djevojaka.

Poredak, dječaci do 16 god. (2000 m): 1. Erik Zaharija (Žminj) 6.33, 2. Rene Horvat (Mali Mihaljevec) 6.40, 3. Matija Kiđemet (Bedenec) 6.42, 4. Mihovil Matić (Lošinj) 6.45, 5. Ardian Abdija (Lošinj) 6.47, 6. Feliks Bakša (Žminj) 7.13, 7. Fran Udovičić (Rovinjsko Selo) 7.23, ... 15. Roko Kaštelan (Lošinj) 9.28, itd.
Djevojke do 16 god. (2000 m): 1. Lara Kennedy (Opatija) 8.12, 2. Fay Kujundžić (Lošinj) 8.38, 3. Mia Križanac (Žminj) 9.06, 4. Lea Radovan (Rovinjsko Selo) 9.21, 5. Tihana Modrušan (Žminj) 9.27, 6. Ivana Dijanešić (Bedenec) 9.41, 7. Nina Krešo (Rovinjsko Selo) 9.49, ... 10. Leona Trupina (Lošinj) 10.10, itd.

Poredak, dječaci do 12 god. (1000 m): 1. Borna Bačić (Lošinj) 2.46, 2. Nikša Slade (Lošinj) 2.53, 3. Frane Rogić (Lošinj) 2.56, 4. Leon Vidačić (Imbriovec) 3.05, 5. Leon Babić (Rovinjsko Selo) 3.09, ... 8. Lovre Rogić (Lošinj) 3.23, itd.
Djevojčice do 12 god. (1000 m): 1. Hana Jurčić (Senj) 2.51, 2. Jelena Horvat (Mali Mihaljevec) 3.06, 3. Tina Mladar (Lošinj) 3.11, 4. Sarah Paola Razum (Lošinj) 3.17, 5. Lea Čopić (Senj) 3.20, ... 8. Rea Vasilić (Lošinj) 3.41, itd.

Poredak, dječaci do 9 god. (600 m). 1. Marko Debelac (Lošinj) 1.46, 2. Leon Brčić (Lošinj) 1.48, 3. Ryan Čavlek (Lošinj) 1.48, 4. Jakov Bodiš (Lošinj) 1.50, 5. Vito Bačić (Lošinj) 1.50, itd.
Djevojčice do 9 god. (600 m): 1. Laura Hocenski (Lošinj) 1.47, 2. Luana Lukša (Lošinj) 1.52, 3. Matea Matković (Lošinj) 1.56, 4. Luka Vidačić (Imbriovec) 1.58, 5. Nika Žgaljić (Krk) 2.00, itd.

Na današnji dan.....

Na današnji dan nema upisanih događaja!