Ponovo 3:0 protiv "Fažane"

b_400_400_16777215_0_0_images_novosti_2014-03_odbojka-lopta.jpgU sat i 20 minuta, odbojkašice "Lošinja" ostvarile su pobjedu nad gošćama iz Fažane, koje su se najbliže osvajanju seta približile u drugoj "etapi" utakmice...

Utakmica Druge hrvatske odbojkaške lige Zapad (ž), 4. kolo:
Lošinj - Fažana 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
MALI LOŠINJ - Dvorana Bočac. Suci: Branković (Rijeka), Radošević (Krasica) i Ivošević (M. Lošinj).
LOŠINJ: Obradović, Jović, Rukavina, Lehocki, Kodrić, Martuslović, I. Jovanović, Tomich, Fuzul, Dragović, Derokov. Trener: Rogić.
FAŽANA: Filipić, Ponjavić, L. Benčić, Ivanović, Banko, Katić, Vrhovac, M. Benčić, Zelenika, Ivanković. Trener: Rojnić.

U Rijeci su u subotu igrale mlađe kadetkinje, s polovičnim učinkom. Rezultati: Lošinj - Drenova 0:2 (21:25, 15:25), Lošinj - Gornja Vežica 2:0 (25:14, 25:17). Za "Lošinj" su nastupile Dragoslavić, Cvijić, Šepuka, Đurić, Mančić Bonić, Štajduhar, Mršić, Dumenčić Petrinić, Jović, Grašo i Kodrić.