Sri24042019

Zadnje dodano:23.04.19

Back Nalazite se ovdje: Početna Sport

Domazet najbolja strijelkinja turnira

Na međunarodnom turniru za ženske vaterpolske ekipe do 15 godina u Makarskoj, Hrvatska za koju su igrale Lošinjanke Dea Domazet i Aurora Stipanov, osvojila je prvo mjesto, a Domazet je pritom i najbolja strijelkinja turnira.

Opširnije...

Pettener četrnaesti na masovnoj regati u Portorožu

Na masovnoj Uskrsnoj regati za klasu "optimist" u Portorožu - sudjelovalo je 449 natjecatelja iz četrnaest zemalja - četrnaesto mjesto osvojio je Grigor Pettener, odnedavna član lošinjskog JK "Jugo". Ujedno je Pettener bio i najbolje plasiran od hrvatskih predstavnika. "Jugova" Dorotea Spišić plasirala se na 195. mjesto.

Josip Kovačić i Sanja Miočić najbrže obišli južni dio Lošinja

Pored Utrke vatrogasaca, tradicijom postaje i trail-utrka obalama južnog dijela otoka Lošinja, duljine 38 kilometara. Ovogodišnji pobjednici su Josip Kovačić u muškoj i Sanja Miočić (oboje iz M. Lošinja) u ženskoj konkurenciji.

Pobjeda i nad "Gorankom", nastavlja se lov na Delničane

Iako su bez većih problema svladali goste iz Ravne Gore, nogometaši "Lošinja" i nakon ovoga kola ostaju udaljeni pet bodova od prvoplasiranog delničkog "Goranina"...

"Trojka" nadigrala "Majstore"

U finalu Uskrsnog malonogometnog turnira u Malom Lošinju, "Buffet Trojka" svladala je "Majstore s mora", dok je treće mjesto pripalo momčadi "Kalk Unije".

"Kalk" protiv "Majstora", "Trojka" na "Tamaris"

U polufinalu Uskrsnog malonogometnog turnira MNK "Lošinj" sučelit će se "Kalk Unije" i "Majstori s mora", odnosno "Buffet Trojka" i "Tamaris".

Pettener šesti, D. Spišić 41. u Poreču

Grigor Pettener koji odnedavno brani boje lošinjskog JK "Jugo", na izbornoj regati klase "optimist" u Poreču zauzeo je šesto mjesto. Dorotea Spišić plasirala se na 41. poziciju ljestvice.

Devet momčadi igra Uskrsni turnir

U srijedu je u Malom Lošinju odigran prvi dio utakmica po skupinama na Uskrsnom malonogometnom turniru u organizaciji MNK "Lošinj". Sudjeluje devet momčadi; u skupini "A" su četiri, u skupini "B" pet.

Krčani dvaput svladali Lošinjane

Na gostovanju u Krku, obje pionirske momčadi "Lošinja" izgubile su od na ljestvici bolje rangiranih domaćina.

Lošinjankama titula u Regionalnoj ligi i reprezentativni nastupi

Leona Janković i Dea Domazet iz Malog Lošinja, koje nastupaju za vaterpolistice zagrebačke "Mladosti", s tim su klubom osvojile Regionalnu ligu, pobjedom u finalu nad srpskim klubom "Palilula" 10:7. Time je "Mladost" obranila naslov prvakinja ovog natjecanja koje okuplja klubove iz Hrvatske i Srbije.

Toić 46. na 67 km, D. Dorčić sedmi na 41 km, Piljek treći u Njivicama

David Toić je u trci na 67 km u sklopu velike trail-utrke "Sto milja Istre" zauzeo 46. mjesto s vremenom 8:07:27.